Říjen 2011

Krok kupředu k lepšímu životu?

30. října 2011 v 14:19 Střípky mého života aneb co se děje?
Páni, zítra nastupuju po několika týdnech zpátky zase do školy. Asi se ptáte proč? Ono je to jednoduché, mám problém chodit mezi lidi. Je mi z toho vždy špatně. Jenže člověk bez matury je teď v podstatě neexistující a já sichci dokázat, že na to mám. Že mám na to vyjít z toho mého "úkrytu" a čelit všemu zlému . Říká se to lehce, ale provedení trvá dýl. A je tam potřebná i píle. Je mi 17 a mám kráčet do dospělosti. Není to lehké. Vytrvat a nepovolit. Asi bych to měla nazvat mým heslem. Vlastně pochybuju, že to někdo bude číst a vlastně na co by to někdo četl? Je to můj blábol, ale zjišťuju, že je lepší se vypsat a nazvat problémy takoými, jakými jsou nahlas a ne jen ve své mysli. Párkrát si říkám, co když se jen vymlouvám,aby nemohla do školy? Asi je to pravda. Jenže to není úmyslné nechození do školy. To vím. Nemůžu jednoduše čelit všem těm lidem. Tisícovky lidí, co zavadí o mě pohledem a posuzují mě podle vzhledu a ne podle toho, jaká jsem. Po 10ti sekundách nikdo neví, jaká jsem.
Samé bláboly tu píšu, ale píšu a to je dobré :-) Toť mé ohodnocení a probrání úplně jiného tématu.

1.část -Save me ...

28. října 2011 v 17:14 Save me from the nothing I've become
Moje první povídka na téma Criminal minds anebo Myšlenky zločince, zaměřuju se především na postavu Emily, Teď je to především detektivní, ale později už to budu spíš drama. Doufám, že se vám bude líbit povídka a zanecháte komentář :-)

... druhý svět

23. října 2011 v 23:33 | Adél |  Úvahy na téma ...
Rozhodla jsem se přispět svým článkem do "témata týdne." Jedná se o téma "druhý svět" a co si pod tímto představuji já? Můj svět. Mám svůj svět, který je řízen podle mě. Moje fantazie si umí hold hrát. Podle mě by každý měl mít ten svůj "svět," do kterého může uniknout, když ho realita bude příliš trápit. Asi to zní šíleně, ale druhý svět je lepším místem, protože je to něco vysněného a něco dopředu naplánovaného. Není tam žádné zlo, nečekané věci, které nám můžou zničit život. Zdá se být důležitý. Ten život. Proč? Protože je podstata, bez které bychom neexistovali. Je to ta realita. Ale můžeme život udělat podle sebe, alespoň z části. Protože ta horší část tu vždy bude a i ten "druhý svět." Únik do něj může být vysvobození, ale i oddalování toho, co by mělo přijít. Nemůžeme před reálnými problémy utíkat do naší fantazie. Já to tak dělám. Myslela jsem si, jak to nebude škodlivé a naopak prospěje mi to. Ale narazila jsem. Ztratila jsem čas a ztratila jsem pojem o realitě. Žila jsem ve svém světě a musím za to pykat. Jednou za tohle všechno jsou následky. "Druhý svět" je dobrý, ale jen v normálních mezích.

Hodges - My side of the story

23. října 2011 v 22:34 | Adél |  Něco pro zvukový smysl aneb hudba
Tuhle písničku jsem našla díky seriálu Criminal minds aneb Myšlenky zločince, tenhle seriál je pro mě takovou srdcovkou, ale o tom jindy. Zalíbila semi naprvní poslechnutí a hned jsem si řekla, že ji musím mít ve své mp3. Poslechněte si ji a řekněte, co si myslíte .... Adél
Blog byl vytvořen a dál ...

23. října 2011 v 22:32 | Adél |  Střípky mého života aneb co se děje?
Dál? Pokusím se psát články. Hlavně ráda bych díky tomuhle prostoru, zveřejňovala své "literární" díla. Tvorba mého života. Co mě zaujalo. Co píšu. Co poslouchám. Budu se snažit aktualizovat, jak nejvíce to půjde. Snad si také najdu nějaké čtenáře, kteří mě poctí svým komentářem a jakýmkoliv poznatkem jejich života, jejich názoru. Ráda naslouchám druhým..