Listopad 2011

Proč to vlastně řešit?

18. listopadu 2011 v 19:58 | Adél |  Úvahy na téma ...
Bisexualita neboli zjednodušeně ,,být na holky i kluky" zároveň. Mám přátele s touhle ,,vlastností" a nemyslím si, že je na místě posuzovat, zdali je to dobrá anebo špatná věc. Nikdo si nevybereme, kdo se nám líbí a do koho se zamilujeme. Je to jen hloupý předsudek lidí, kteří mají své problémy, ale jsou natolik bezohlední, že raději řeší někoho jiného. No a, že holka miluje holku. No a, že kluk, který chodil několiklet s dívkou, se zamiluje do kluka. Je to prostě láska. Chemický proces. Nikdo to neovlivníme.
Ráda bych řekla, že svět je natolik vyspělý, že to už nepovažuje za problém, ale opak je pravdou. Lidé jsou hloupí. Někteří určitě ještě ano. Vymyká se snad homosexualita a bisexualita náboženství? Vzdáte se svého štěstí na základě víry, která Vám nezajistí šťastný a plnohodnostný život?
Chris Colfer, Sean Maher, Elton John a spousta dalších se nestydí za svou orientaci. Ano, jde tu jen o homosexualitu, ale je to stejný problém.
Dejme prostor lidem, kteří se cítí jinak anebo se cítí nepochopení, a dejme jim šanci ukázat, že bisexualita a homosexualita nemění člověka!!! Jsme taky lidé a máme chyby a ne, že se cítíme jinak než ostatní.
Adél

2. část - Save me...

18. listopadu 2011 v 19:44 Save me from the nothing I've become
Další kapitola povídky Criminal minds aneb Myšlenky zločince, pochybuju, že to tu někdo sleduje, ale třeba se někdo najde, kdo uvítá nějakou tu povídku na tohle téma

Ach ty odezvy

18. listopadu 2011 v 19:40 Střípky mého života aneb co se děje?
Nikdo nic nekomentuje a kde má člověk brát ten optimismus na psaní? No, dobře, to je dost chabá omluva pro nečinnost, ale pravděpodobně toho bylo moc a já neměla moc času. Taky když trávíte v autobuse téměř 4 hodiny denně, tak to není příliš příjemné, ale co nadělám :-)
Co chystám? Rozhodně zahájit činnost blogu a ne jen zahálet. Dnes přidám další kapitolu mé povídky. Snad se Vám bude líbit :-) Bylo by fajn mítnějakou odezvu. ¨
Adél