5. kapitola - Real you

26. prosince 2011 v 22:22 |  Marriage law
Tak je tu poslední svátek a tudíž i kapitola :-) Doufám, že si ji užijete, je trochu drastičtější, ale to už k tomu patří, každopádně tahle kapitola nám dává trošku děje a trošku větší zápletku, která rozhodně v téhle kapitole neskončí :) Užijte si ji a komentujte, dokud můžete :-D A užívejte prázdnin, mimochodem, už pracuji na tom novém blogu o mé olíbené herečce, takže možná na Nový rok budete mít další překvapení :-)5.kapitola - Real you
Hermiona se procházela po chodbách hradu. Bylo už pozdě a věděla, že by měla být už na pokoji a nebo alespoň ve společenské místnosti, ale začetla se a neuvědomila si pojem o čase. Uběhli dva týdny od jejího obejmutí s Dracem. Chování mezi nimi se stalo konzervativní. Mluvili spolu vlastně jen na svých hodinách o manželství. Předstírali, že o to mají zájem. Hermiona vlastně nevěděla, co má k Dracovi cítit. Stále pro ni byl záhadou.
Teď budeš trpět, ty jedna špinavá mudlovská šmejdko," ozvalo se za ní a poslední, co cítila, jak do ní vrazilo nějaké zaklínadlo. Pak všechno ztmavlo a ona přestala vnímat svět.

,,Teda, teda, není to naše šprtka a navíc ještě mudlovská šmejdka?" ozval se něčí hlas a tím Hermionu probudil znovu k životu. Pomalu začala otevírat oči, ocitla se v tváří v tvář nějakému staršímu muži. Zmateně se rozhlédla, podle místnosti usoudila, že není už v Bradavicích. Neměla ani svou hůlku, aby se bránila, byla kompletně bezbranná. Nevěděla, co to všechno znamená.
,,Podívej, ty jedna mudlovská šmejdko, jsi tu proto, že máš špatný vliv na Draca. Nebude se břatříčkovat s mudlovskými šmejdy, jasné?" sykl na ni. Takže, tohle všechno bylo kvůli Dracovi a ne kvůli Harrymu? Hermiona se podivila, tohle opravdu nečekala.
,,Já ho nezměnila, to on si uvědomil, která strana je ta správná," prohlásila Hermiona. Tomu muži se zúžily nosní dírky zuřivostí.
,,Ty jedna mudlovská šmejdko. Crucio," zahíjil kletbu, která se nepromíjí a která způsobila Hermioně nesmírnou bolest. Ta bolest byla tak silná, pamatovala si to z doby, kdy byla vězněna na Malfoy Manoru a kdy ji mučila Bellatrix. I ta vysílala kletbu se silnou nenávistí, tenhle muž na tom byl podobně. Bolelo ji celé tělo od bolesti. Najednou bolest ustoupila, ale cítila, jak je unavená, jak těžce se jí dýchá.
,,Myslím, že to prozatím stačilo. Takže, vzdáš se své magie a necháš Draca volného?" zeptal se jí muž.
,,Nikdy se nevzdám magie a nikdy neodejdu z kouzelnického světa," odpověděla Hermiona a snažila se nabrat všechny své síly. Muž se opět rozzuřil, ale ušklíbl se. Mučení se mu líbilo.
,,Crucio," křikl a mučil Hermionu dalších pár hodin. Nehodlala se vzdát svojí magie, nehodlala se toho vzdát. Mučení jí ubíralo sílu na život, ale nikdy se nehodlala vzdát svých nejlepších přátel, svých nejkrásnějších vzpomínek. Bez magie by neměla nic. Ani své rodiče. Po několika hodinách mučení upadla do bezvědomí, protože nezvládla tu bolest. Muž jen zakroutil hlavou. Vylovil ze svého pásku nůž a bodl ji do břicha. Klidně by ji nechal vykrvácet, ale ještě nepřišel vhodný čas.
,,Tohle není konec," zamumlal si pro sebe a zavolal své poskoky, aby ji vzaly znovu na hrad. Snad uzná svou chybu a uvědomí se.

Hermionu probudila zima. Celé její tělo se třáslo zimou. Zjistila, že leží na zemi, přesněji řečeno na studené zemi na kachličkách. Byla v dívčí umývárně. Celétělo ji bolelo. Na školní uniformě měla krvavou skvrnu. Ucítila na svém břichu, že ji něco štípe a pálí. Podívala se na břicho a uviděla bodnou ránu, která ji stále krvácela. Nevěděla, co dělat. Rozhodně se to nesmí dozvědět její přátelé, jinak by to byl průšvih. Koho měla zavolat? Nevěděla, kdo by jí mohl pomoct. Pak ji napadlo. Lenka. Našla svou hůlku ležíc vedle ní. Vyslala Patronuse Lence. Doufala, že to pochopí a bude ho následovat.
,,Hermiono?" zavolala do umývárny Lenka. Nechápala, proč jí Hermiona poslala Patronuse, ale byla si jistá, že to muselo být něco vážného.
,,Tady," ozvalo zamumlání na druhé straně umývárny. Lenka se tam ihned přiřítila a pak si jen vyděšeně dala ruku před ústa. Potom ihned poklekla k Hermioně.
,,Co se stalo? Kde jsi zraněná? Zavedu tě k Madam Pomfreyové," řekla nervózně a vyděšeně Lenka.
,,Ne, k ní ne. Nikdo se to nesmí dozvědět. Znáš kouzlo na proměnění oblečení, aby to oblečení nebylo zakrvácené?" zeptala se malátně Hermiona. Lenka jen zmateně přikývla.
,,Udělej to," přikázala jí Hermiona a vynaložila na to veškeré síly. Lenka opět zmateně přikývla, ale udělala to. Proměnila její hábit v růžový svetr s džíny. Pomohla Hermioně se zvednout a Hermiona s pomocí Lenky odstranila veškerou krev, co tam byla. Hermiona se pomalu neudržela na nohou, ale snažila se ze všech sil.
,,Teď mi hezky řekneš, co se stalo," přikázala tentokrát Lenka. Hermiona jí tedy vypověděla celý příběh, tedy všechno, co zažila a co ví.
,,Musíš jít za ředitelkou," prohlásila ihned Lenka po vyslechnutí jejího příběhu.
,,Nemůžu, musím zjistit, kdo za tím je. Nikdo se to nesmí zatím dozvědět. Hlavně ne Ron, Harry a Ginny," ujistila ji Hermiona.
,,Proč ne?"
,,Protože to má co dočinění s Malfoyem a oni by ho hned obvinili. Musím všechno zjistit sama," odpověděla Hermiona.
,,Dobře, jak myslíš, ale aby ses nedostala do ještě větších potíží," usmála se na ni laskavě Lenka. Hermiona jí opětovala úsměv.
,,Pomůžeš mi, prosím, do společenské místnosti?" poprosila Lenku Hermiona. Lenka ji jen vzala kolem pasu a pomohla jí se dostat do místnosti, kde seděli všichni její přátelé a jejich budoucí protějšci. Ihned se pustila Lenky, poděkovala jí a kráčela do svého pokoje. Harry a Ginny si ihned všimli nějaké změny na své nejlepší kamarádce.
,,Hermiono, jsi v pořádku?" zeptala se Ginny. Hermiona k ní stočila pohled a jen přikývla.
,,Asi mi nepřišla vhod večeře," pokrčila rameny a chtěla už odejít.
,,Co to máš na sobě? Na večeři jsi měla ale hábit a studentské oblečení," namítl Harry. Hermiona nevěděla, jak odpovědět.
,,Um, měla jsem rande s Malfoyem," napadla ji první myšlenka. Harry a Ginny se jen usmáli a Hermiona si oddychla odcházejíc do svého pokoje, kde seděl Malfoy za psacím stolem a vypadal zaujatě knihou, kterou četl. Jakmile Hermiona zavřela dveře, tak si jí všiml. Svezla se po dveřích na zem díky vyčerpání, které cítila. Podívala se na ránu na břiše, která začala krvácet. Její nový růžový svetr dostával novou barvu a to červenou. Draco se na ni podíval a všiml si krve na jejím svetru. Ihned k ní přiskočil a vzal ji do náruče. Položil ji na postel.
,,Prosím, najdi nějaké kouzlo na vyléčení, poté ti vše řeknu," řekla mu první Hermiona a poté upadla do bezvědomí. Draco ihned popadl nějakou knížku o kouzlech proti bodnému zranění. Ihned jedno použil a viděl, že se rána pomalu hojí. Zkusil v knihách najít, jak jí dodat síly, aby mohla být při vědomí a ihned jedno použil. Doufal, že to zabere a že se co nejdřív probudí. Po půlhodince zjistil, že otevřela oči a hleděla na něj.
,,CO se ti stalo?" zeptal se zmateně Draco.
,,Jedná se o tebe. Někdo mě unesl, aby mě upozornil, abych tě nechala být," odpověděla.
,,Cože? Jak to myslíš? Říkáš, že tohle celé, co se ti stalo, je kvůli mně?"
,,Tak nějak." pokrčila hlavou Hermiona. Nechtěla ho vinit za to všechno.
,,Já mu říkal, ať se do toho nemontuje," řekl skoro naštvaně Draco. Hermiona se na něj překvapeně podívala a zvedla se do sedu.
,,Tys o tomhle celém věděl?" zeptala se nevěřícně Hermiona.
,,Ano."
,,Proč si mě nezachránil? Proč jsi něco neudělal?" zeptala se nevěřícně Hermiona. Cítila se zrazeně. Myslela, že alespoň trochu si důvěřovali a nemohla uvěřit tomu, že díky němu ji mučili a on udělal co? Nic, jen tak si tu seděl.
,,Já-já, nevím, co na to říct," řekl zmateně Draco.
,,Prožívala jsem několik hodin Cruciatus kvůli tobě," zakroutila nevěřícně hlavou.
,,Je mi … líto?" řekl s otazníkem Draco nevědíc, co vlastně říct.
,,Kdo to alespoň byl? Kdo mě unesl?"
,,Nevím."
,,Co vlastně víš?"
,,Stoupenci Pána zla nejsou pro to, aby někdo jako já a někdo jako ty jsme byli spolu. Chápeš?"
,,Chceš mi říct, že v Bradavicích jsou ještě nějací stoupenci Voldemorta?" zeptala se nevěřícně Hermiona.
,,Ano," usmál Draco.
,,Ty se k nim chceš přidat?" zeptala se Hermiona.
,,Já-já nikdy o tom takhle ještě nepřemýšlel," pokrčil rameny Draco.
,,Myslela jsem, že ses změnil, ale ty ses nikdy nezměnil. Proč mě nenazveš mudlovskou šmejdkou? Nebo proč mě rovnou nezabiješ? O tohle ti přece jde, ne? Jsi Smrtijed, koneckonců," prohlásila Hermiona a zvedla se z postele a odešla z jejich pokoje.

PŘÍŠTĚ
,Proč jsi mi nepomohl v tu noc? Proč jsi mě nezachránil?" zašeptala bezmocně Hermiona. Vypadala tak bezmocně a smutně.
,,Protože jsem nevěděl, že tě zajali. Pomohl bych ti, kdybych to věděl," řekl Draco. Hermiona sklopila hlavu. Draco dal Hermioně pod bradu prst a zvedl jí hlavu, aby se na něj podívala. Viděl, že má v očích slzy. Prst přesunul z pod brady a setřel jí z tváře slzu, která jí stekla. Proč jí tohle dělal? Proč byl tak něžný? Nechtěla mu podlehnout. Tak hrozně moc chtěla, aby ji někdo objal a řekl, že vše bude v pořádku. Chyběli jí rodiče. V jeden večer byla mučena. Neuměla se s tím smířit. Přátelé měli svůj život a ona je nechtěla zatěžovat.
,,Nechci...," nedokončila, protože nevěděla, co má vlastně říct. Draco jen zakroutil hlavou. Hermiona nechápala jeho reakci, ale poté jen překvapeně zamrkala, když jeho rty se dotkly těch jejích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 22:39 | Reagovat

Tak další kapitola se četla jedním dechem.
Neboj, i jako stoupenkyně Lonánkovství si to užívám! :)

Mimochodem, možná ti udělám radost, když ti řeknu, že jsem se začala koukat na Merlina. Už jsem u čtvrté série, takže za chvíli budu muset želbůh na další díly čekat :/

2 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 22:48 | Reagovat

Počkat, to jako budu čekat na nový díl rok? No tak to musím zpomalit ve svém tempu sledování (třináct dílů za dva dny, to není dobré =D)..
Jé, blog o Katie. Ten budu moc ráda navštěvovat. Přiznám se, že jsem o něm taky uvažovala, ale mám co dohánět u Once a chci se věnovat jen a jen tomu. Prostě kdyby tam jednou bylo ouplně všecičko, tak se možná i pustím do něčeho jiného, ale teď by to nebylo dobré, páč bych to dělala jn z toho prvotního zápalu =D.

3 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 22:49 | Reagovat

Jinak, Morgana a Merlin tam jsou stoprocentně nejlepší. :) Doufám, že pochopěj, že se maj jakože rádi! =D

4 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 22:59 | Reagovat

No, viděla jsem první tři díly a mně se ta její záporáckost i líbí. Ono z psychologickýho hlediska je to "pochopitelný". Ale kdyby se jednou vrátila k dobru, vůbec by mi to nevadilo. Jen si myslím, že se to nestane. Ona prostě bude zlá, zlá, zlá, až jí někdo (Merlin?) zabije.

A jo. Řekla bych dokonce, že z nich čtyř podává nejlepší herecký výkony. Ona a Colin. Vážně. Možná proto, že mají lepší příležitosti něco víc zahrát, víc emocí a tak. Colin alá starý Merlin je božský =D. Ten první díl, kdy se objevil jako staroušek je asi můj nejoblíbenější. =D

Takže už aby blog byl! =)

5 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 23:09 | Reagovat

Já hlavně nějak zatím nevěřím té lásce mezi Arturem a Gwen. Není mezi nima ta chemie, co by měla být. Nejspíš jsem ale jen rozhýčkaná tím množstvím chemie, co víří mezi Snow a Charmingem.

6 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 23:19 | Reagovat

Ještě ne, naposledy 04x04 :).

7 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 23:32 | Reagovat

Tak to se těším. Já se momentálně věnuju překládání životopisů a doplňování info na Once, protože jsem si slibovala, že přes Vánoce to všechno udělám a neudělala jsem, samozřejmě, zatím vůbec nic (ty dva životopisy, Ginny a Josh, mám udělané už pěkně dlouho a váleli se v rozepsaných, totiž =D).. Takže Merlin až později, asi až budu unavená, tak před spaním =D

8 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. prosince 2011 v 23:44 | Reagovat

Přesně tak. Já i překládám moc ráda, jen to ještě pořádně nejde. Ale aspoň se "zdokonaluju", nebo snad aspoň trochu zlepšuju. Kdy asi tak otevřeš fanblog? :)

9 Cenicienta Cenicienta | Web | 27. prosince 2011 v 0:13 | Reagovat

Myslím, že design je pro začátek dostačující. Můj je tragédie, neustále se snažím sehnat někoho kdo by mi design udělal =D

10 Cenicienta Cenicienta | Web | 27. prosince 2011 v 0:28 | Reagovat

A jaký program používáš?

11 Cenicienta Cenicienta | Web | 27. prosince 2011 v 0:48 | Reagovat

Tak se pokus někde jednou sehnat photoshop :) Je mnohem lepší. :)

12 Cenicienta Cenicienta | Web | 27. prosince 2011 v 1:36 | Reagovat

Kdybys potřebovala radu s čímkoliv, čehož bych byla schopna, stačí říct :)

Jinak, už jsem se konečně podívala na pátej a šestej díl. V tom pátym je (konečně) hezká scéna mezi Gwen a Artušem, když se jí omlouvá, to je vážně moc pěkný :) A ten šestej je teď asi fakt jeden z mých nejoblíbenějších =D Prostě starej Merlin jede. A ještě k tomu, jak se snažil Artuše zabít, to bylo k nezaplacení =D

13 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 27. prosince 2011 v 9:17 | Reagovat

Hezký blog,
prosím dáš mi hlas pro Gaby Espino ? http://pictures-album.blog.cz/1112/sonc-1-kolo .

14 Verča Verča | Web | 27. prosince 2011 v 19:18 | Reagovat

Já chci pokračování!!Prosím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama