6. kapitola - Be yourself

30. prosince 2011 v 23:58 |  Marriage law
Po pár dnech konečně kapča. Nebojte, nezapomněla jsem na Vás, takže tady je a užijte si jí :-) There is kiss!!!!
A užijte si poslední den tohohle roku, myslím, že udělám i report mého dosavadníhop "zpackaného" roku.
Ale raději povídka. Enjoy it.6.kapitola - Be yourself
Uběhlo pár týdnů od doby, co Hermiona odešla naštvaně z jejich pokoje. Ignorovala Draca, bydlela s ním, ale nebavila se s ním. Manželské hodiny schválně vynechávala, vycházelo jí to, vždycky se z toho vyvlékla. Bývala povětšinou jen v knihovně. Zabrala víc v učení. Se svými přáteli se příliš nestýkalo. Nenáviděla jim lhát, proto se od nich distancovala a vždy se vymlouvala na učení. Tohle u ní čekali a nestěžovali si. Stýkala se jen s Lenkou, která znala celou historku. Jediné, co mohla dělat, bylo ignorovat vše, co se dělo kolem ní. Rána byla kompletně zhojené.
,,Nejsi náhodou taková proto, že jsi ho začala mít ráda?" zeptala se jí jednou v knihovně Lenka. Hermiona vzhlédla od knížky.
,,Koho?"
,,Svého budoucího manžela?" připomenula jí Lenka. Hermiona jen zakroutila hlavou a zase se ponořila do knížky. Samozřejmě, že to nešlo. Mít ráda Malfoye? To je jako milovat Voldemorta. Lenka asi zešílela.
,,Ztratilas zdravý rozum?" zeptala se hlasitěji Hermiona. Lenka se jemně usmála.
,,Jak myslíš," řekla jednoduše Lenka a poté se jen mlčky učily.

,,Tak, Harry, jak to dnes vidíš? Vyhraje Nebelvír jako vždy?" zeptal se nějaký student, který vypadal na prváka, když Harry a jeho přátelé seděli při svačině.
,,Um, možná," řekl zmateně Harry a podíval se na své přátele.
,,Samozřejmě, že to vyhrajeme," řekl odhodlaně Ron. Hermiona se na něj překvapeně podívala, ale nic neříkala. Moc si neuvědomovala, že je dnes famfrpál. Byla půlka října a ona stále nemluvila s Malfoyem. Jen se snažila studovat, normálně se bavit s nejelepšími přáteli. Od toho útoku na ni uběhl měsíc a ona nedokázala na to zapomenout. Občas mívala noční můry.
,,Hermiono, posloucháš nás vůbec?" přerušil její myšlení Ron. Hermiona se na něj zmateně podívala.
,,Co se děje?" zeptala se ho a podívala se na Harryho a Ginny.
,,Máme o tebe strach. Jsi nepozorná. Moc se s náma nebavíš, vždy jsi tak tichá," vysvětlila Ginny. Hermiona jen polkla.
,,Um, nevím, co na to říct," pokrčila rameny Hermiona.
,,Co se s tebou děje?" zeptal se Harry. Hermiona se nadechla a zarazila se.
,,Nic?" snažila se odpovědět Hermiona.
,,Něco určitě, jsi vážně divná poslední dobou," přikývl Ron.
,,Jsem v pořádku, opravdu," ujistila je Hermiona, ,,uvidímese na zápase."
Hermiona odešla a trojice se na sebe podívala.
,,Něco se s ní rozhodně děje," prohlásila Ginny a oba kluci jen přikývli.

Hermiona seděla na tribuně s Lenkou a ostatními Nebelvírskými. Sledovali zápas Nebelvíru proti Zmijozelu. Hermiona tam neměla nikoho ze svých nejlepších přátel, protože Ginny byla odstřelovač, Ron brankář a Harry chytačem, zároveň i kapitánem družstva. Zrovna pozorovala hru, když si všimla, že Harry následuje Malfoye, který byl chytačem pro Zmijozel. Oba se řítili za něčím, Hermiona nevěděla, jestli fandí Harrymu nebo Malfoyovi. Najednou se zarazila a uvědomila si, že přeje vítězství i Malfoyovi. To ji překvapilo, proto se přestala věnovat hře a začetla se do knížky.
,,Hermiono," přerušila ji po několika minutách Lenka. Hermiona se na ni podívala.
,,Co se děje?" zeptala se Hermiona zmateně. Že by snad už zápas skončil?
,,Harry chytil Zlatonku a Malfoy je zraněný," odpověděla Lenka. Hermioně vypadl knížka z ruky a postavila se. Podívala se do hřiště. Viděla Harryho, jak drží Zlatonku a všichni jen jásali, vlastně jen Nebelvírští.
,,Kde je?" zeptala se Hermiona vyděšeně. Nemusela říkat koho, Lenka to pochopila.
,,Odnesli ho do stanu, kde ho asi ošetřuje madam Pomfreyová," odpověděla rychle Lenka-. Hermiona jen vyběhla směrem ke stanu Zmiojozelských. Najednou cítila starostlivost o dotyčného Zmijozelského prince. Bez jakéhokoliv oznámení vběhla do stanu, kde ležel Malfoy sám. Viděla jen odcházet madam Pomfreyovou. Draco jakoby ucítila, že není ve stanu sám. Zvedl hlavu a překvapeně hleděl do tváře Hermioně. Ta znervózněla a nevěděla rázem, co dělat.
,,Co tu děláš?" zeptal se Draco překvapeně a zmateně.
,,Já přišla, protože … jsem chtěla vědět, jestli jsi v pořádku," odpověděla nervózně Hermiona a žmoulala si ruce za zády.
,,Nechtěla ses mi spíš vysmát, že tvůj milovaný Potter opět vyhrál?" zeptal se jí podrážděně Draco.
,,Ne, nesledovala jsem hru," přiznala se pravdivě Hermiona.
,,Tak, jak jsi zjistila o mně?" zeptal se zmateně Draco.
,,Lenka mi to řekla, že Harry chytil Zlatonku a že ty jsi...," nedokončila nervózně Hermiona. Proč vlastně sem chodila? Ztrapnit se? Draco malátně vstal a díval se Hermioně do očí.
,,Že jsem co?" chtěl vědět Draco.
,,Že jsi zraněný," odpověděla vyděšeně Hermiona, když si všimla, že Draco se k ní nebezpečně přibližuje.
,,O co ti jde, Grangerová? Jednou přede mnou brečíš, jednou mi vyhrkneš dotváře, že mě nenávidíš, jednou se na mě přátelsky usmíváš. O co ti doopravdy jde?" zeptal se nechápavě Draco, ale stále se přibližoval.
,,O co mně jde? O co tobě? Ty jsi jednou milý, podruhé mě necháš skoro zabít?" bránila se Hermiona se zvýšeným hlasem.
,,To ty jsi mě nazvala Smrtijedem, nenechala jsi mě domluvit, proč ze všeho viníš mě?" oponoval Draco a byl u Hermiony jen pár centimetrů. Dívali si navzájem do očí. Hermiona zjistila, že je o půl hlavy menší než Draco.
,,Proč jsi mi nepomohl v tu noc? Proč jsi mě nezachránil?" zašeptala bezmocně Hermiona. Vypadala tak bezmocně a smutně.
,,Protože jsem nevěděl, že tě zajali. Pomohl bych ti, kdybych to věděl," řekl Draco. Hermiona sklopila hlavu. Draco dal Hermioně pod bradu prst a zvedl jí hlavu, aby se na něj podívala. Viděl, že má v očích slzy. Prst přesunul z pod brady a setřel jí z tváře slzu, která jí stekla. Proč jí tohle dělal? Proč byl tak něžný? Nechtěla mu podlehnout. Tak hrozně moc chtěla, aby ji někdo objal a řekl, že vše bude v pořádku. Chyběli jí rodiče. V jeden večer byla mučena. Neuměla se s tím smířit. Přátelé měli svůj život a ona je nechtěla zatěžovat.
,,Nechci...," nedokončila, protože nevěděla, co má vlastně říct. Draco jen zakroutil hlavou. Hermiona nechápala jeho reakci, ale poté jen překvapeně zamrkala, když jeho rty se dotkly těch jejích. Nevěděla, jak má reagovat. Proč to udělal? Jeho rty ale byly tak něžné a sladké. Opětovala mu polibek a najednou oba prohloubili ten polibek. Hermiona otevřela rty a Draco si začal hrát jazykem s jejími zuby. Hermiona zapojila svůj jazyk a navzájem se mazlili svými jazyky. Hermiona měla zavřené oči a užívala si tu chvilku. Hermiona objala Draca kolem krku a Draco ji jednou rukou vzal kolem pasu a druhou rukou měl na její tváři. Polibek pokračoval pár dalších minut, než si Hermiona uvědomila, co vlastně dělá. Poté leknutím odskočila. Ruky jí spadly k tělu, ale Draco nic nedělal. Pořád měl jednu ruku kolem jejího pasu a druhou rukou ji hladil po tváři. Vypadal naprosto překvapeně. Hermiona se od Draca co nejvíce vzdalovala.
,,Co se právě stalo?" zeptala se zmateně a do široka měla otevřené oči.
,,Hádám, že jsme se právě políbili," odpověděl nenuceně Draco. Hermiona si dala vyděšeně ruku před ústa.
,,Ano, přesně tak, ale to nesmíme. Není to správné," kroutila hlavou Hermiona. Draco se jen na ni usmál. Vlastně taky nevěděl, co se vlastně stalo, ale snažil se vypadat nenuceně. Pokud to znamenalo, že bude mít klid, tak to byl ochotný dělat každý den. Nebylo špatné líbat Hermionu Grangerovou. Koneckonců, měl s ní strávit zbytek svého života, tak proč si ho nezpříjemnit?
,,Je to správné, máme spolu strávit celý život a je jen dobře, když se sbližujeme, ne?" prohodil Draco a Hermiona jen otevřela pusu nevědíc, co říct. Měl pravdu, samozřejmě, že ji měl, ale nechtěla si ji přiznávat.
,,Já-já, tohle nemůžeme.Jsme nepřátelé, pamatuješ?" řekla téměř hystericky Hermiona.
,,Byli jsme," opravil ji Draco. Hermiona jen zakroutila jen hlavou a utekla ze stanu. Běžela co nejrychleji, nevěděla, kam běží, ale musela toněkomu říct. Vběhla do knihovny, kde seděla Lenka a kdy, uviděla uřícenou Hermionu, jen se usmála.
,,Políbila jsem Draca Malfoye a asi se do něj začínám zamilovávat," vychrlila ze sebe Hermiona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cenicienta Cenicienta | Web | 1. ledna 2012 v 14:32 | Reagovat

Hezký finiš téhle části :) Má to spád! :) Těším se na další část. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama