Just go with it/ Zkus mě rozesmát

16. prosince 2011 v 21:57 |  Seriály/Filmy
Včera při pečení cukroví mi mamka pustila tenhle film a já se rozhodla udělat takové představení filmu a následnou recenzi.

Danny je plastický chirurg, který nikdy nebyl na vážné vztahy a když chtěl zaujmout, předstíral, že je ženatý a poté je "odkopl." Ale když potkal mladou učitelku ze školky Palmer, všechno se tím změnilo. Začal si myslet, že je to ta pravá a chtěl se usadit, jenomže začal střádat lži, aby jí více zaujmul a zatáhl do toho svou věrnou asistentku Kathryn, aby předstírala, že je jeho manželka, se kterou se rozvede. Do dalších lží zamotal i děti Kathryn. Nakonec Palmer usoudila, že "otec" Danny potřebuje strávit čas a na přání syna Michaela odletěli na výlet na Hawai. Tam se do lží začala zaplétat i Kathran, když tam potkala svou nenáviděnou spolužačku Devlin. Jak se nakonec vymotají z těch všech lží? Proběhne vyznání tch potlačovaných citů? V hlavních rolích se představil Adam Sandler jako Danny a Jennifer Aniston jako Kathryn, vedlejší roli Devlin si střihla Nicole Kidman.

Můj názor: Nemusím komedie a už jsem si myslela, že to je nějaká přiblblá komedie s Adamem Sandlerem, ale zmýlila jsem se. Bavila jsem se celou dobu. Roztomile romantické. Jenn a Adam stvořili opravdu povedené duo, mezi kterým to jiskřilo. A "šílená" Devlin v podobě Nicole Kidman byla úchvatná.Doporučuju tuhle svižnou komedii s prvky romantiky. I'm hopeless romantic:-D. Dávám *****/*****
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama