Nejsme všichni vlastně letadla?

5. prosince 2011 v 19:40 |  Úvahy na téma ...
Jaký to originální nadpis článku, viďte? Ale je to pouhá otázka, na kterou inteligentní člověk dokáže odpovědět, nebo se nad ní alespoň zamyslet. Letadlo v téhle otázce představuje šílence. Nejsme to vlastně všichni určitým způsobem? Ne, nemáme psychickou poruchu nebo tak, jedná se však o mysl člověka, která je originální svým vlastním způsobem.

Co tím vlastně myslím? Někdo si představuje, že jednou bude bohatý a slavný, nic pro to nedělá a jen čeká na zázrak. Někdo bojuje za vše, co může a vybojuje si dobrý život. Někdo řeší problémy rvačkami. Příkladů můžou být miliony, ale kde je definice normálního člověka? Normální člověk je ten, který odpovídá většině, podřizuje se většině? Pokud ano, co je tohle za svět? Co jsme si to vytvořili za společnost, že někdo potlačuje svou kreativitu kvůli tomu, aby byl normální?

Možná tohle jsou jen další vybočovací bláboly z mé hlavy, které nepatří k normálnosti. Popřemýšlejte nad touhle otázkou, jsme všichni normální? Podle mě, určitě ne, protože to by byl zatraceně nudný a jednobarevný svět bez originality.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama