Rok 2011

31. prosince 2011 v 1:40 |  Střípky mého života aneb co se děje?
Jaký byl můj rok 2011 ve zkratce. Nemusíte to číst,je to jen tak ve zkratce. Podrobnosti můžu poskytnout, za pár věci se stydím, ale posloužili jako životní zkušenost. Brouzdám životem jako na horské dráze. Budu se snažit o lepší rok 2012 a zároveń víc blogovat:-)


Rok 2011
Začal bídně, hodně bídně. Slavila jsem Nový rok pláčem, depresemi. Avšak, co bylo pozitivní na začátku roku, že jsem začala navštěvovat skvělou psycholožku. Pokračovalo to řezáním se, poté vyhazovem z domu, návrat domů. V květnu jsem měla praxi v Domově pro seniory, což mi posloužilo jako dost dobrá zkušenost. Poté následovalo řezání, oddálování se od lidí, konec školního roku, aneb konec druháku. Prázdniny bych nazvala hororové, proč? Téměř nikdy jsem nevycházela z domu, nastala sociální fobie. Poté 1. návštěva psychiatra a první antidepresiva. Čekal mě o prázdninách English camp, plný lidí, opět jsem se začala na chvíli řezat. Srpen strávený doma od lidí. Září, nástup na intr, naprostá bezmoc a 12. října pokus o sebevraždu, vyhození z intru. Poté se to táhlo se mnou jen dolů, neschopnost chodit do školy, oddálení si všech svých přátel. Nechci se rozepisovat podroněji, protože to by pak bylo nekonečné. To nejdůležitější jsem tu vypsala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 8:47 | Reagovat

Smekám, že jsi tohle dokázala napsat :-) Myslela jsem si, že si něčím podobným procházíš, proto jsem ti i tehdy napsala tu dlooouhou zprávu na FcB, která tě měla zastavit :D Přála bych si, aby tě to špatné opustilo, není to ale tak snadné, tomu věřím. Snad se to během letoška povede :-) Jen prosimtě už neblázni, život, i když je mizerný, stojí za to žít a ani nevíš, zda na tebe na dalším kroku nečeká něco krásného. Nic se neděje bez důvodu :-)

2 Cenicienta Cenicienta | Web | 1. ledna 2012 v 14:36 | Reagovat

Páni. Já nevím, co  říct. Co napsat. Vůbec nevím, co se v těhlech chvílích říká, nevím, co říct, protože jsem nikdy v podobné situaci nebyla a myslím, že si to nejspíš nedokážu dost dobře představit, jak ses musela cítit, nebo, jak se nejspíš pořád cítíš.
Musíme doufat, to je nejspíš jediné, co ti můžu říct. Doufat, že všechno jednou bude lepší.
A jediné, co ti můžu popřát je, aby tenhle rok byl lepší, než všechny předtím. Aby byl skvělý, nebyl tak temný, aby sis ho užila.

Hodně štěstí. Hodně, hodně štěstí.

3 Patty Patty | Web | 2. ledna 2012 v 20:42 | Reagovat

Wow, vůbec nevím, co ti na to mám napsat. Strašně tě obdivuju, že ses tu vůbec dokázala rozepsat o takhle osobních věcech. Nikdy jsem v podobné situaci nebyla, takže ti jen chci říct - hodně  štěstí a drž se :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama