Prosinec 2011

Rok 2011

31. prosince 2011 v 1:40 Střípky mého života aneb co se děje?
Jaký byl můj rok 2011 ve zkratce. Nemusíte to číst,je to jen tak ve zkratce. Podrobnosti můžu poskytnout, za pár věci se stydím, ale posloužili jako životní zkušenost. Brouzdám životem jako na horské dráze. Budu se snažit o lepší rok 2012 a zároveń víc blogovat:-)

6. kapitola - Be yourself

30. prosince 2011 v 23:58 Marriage law
Po pár dnech konečně kapča. Nebojte, nezapomněla jsem na Vás, takže tady je a užijte si jí :-) There is kiss!!!!
A užijte si poslední den tohohle roku, myslím, že udělám i report mého dosavadníhop "zpackaného" roku.
Ale raději povídka. Enjoy it.


Plumb - Cut - TVD

27. prosince 2011 v 22:13 Mimo mísu aneb co se nikam nevejde
Pamatujete si tuto scénu z The Vampire diaries? Stelena fanoušci určitě, fanoušci Stefana jako já taktéž :-) Tuhle písničku jsem poslouchala celý svůj prvák, vždycky když jsem ráno jela šalinou do školy. Takže, já ji mám v mysli hodně dobře. Anyway, co jsem tím chtěla říct? Tahle scéna je podobná scéně, která bude v jedné z následujících kapitol Marriage law. Samozřejmě, asi ne v té další, na kterou čekáte aje samozřejmé, že Draco není upír :-D Mmmm, vždycky Spike a Draco mi tvořili takovou podonou dvojku :-D Ale, říkala jsem si, že byste to možná chtěli vědět a poslechnout si tu písničku, protože je nádherná a možná jsem chtěla dát jen další divný článek :-D :-) Každopádně, užijte si písničku a já zase pokračuju psát ML :-)


A verze bez kecání a bez Eleny a Stefana :-) pokud je nemáte rádi :-)


What's up? ... Holiday, dude!

27. prosince 2011 v 20:30 Střípky mého života aneb co se děje?
Um, vcelku vtipný nadpis :-D Ale nemohla jsem si pomoct. Vlastně Vám přináším info o povídce a celkově o všem. Musím číst povinnou četbu, musím uklízet, musím se učit, musím už, ani nevím co. Je toho moc. Snažím se psát, ale mám dopředu jen pár kapitol, takže navrhuju dát zítra kapitolu a pak asi až na Silvíka, ale kdo ví, jak to vydržím :-) Múza mi zmizela a nevím, jak vyvíjet děj dál, nechci to pokazit, takže jsem si řekla, že by nebylo na škodu rozvést v pár kapitolách třeba jinou postavu než Hermionu. Koho byste chtěli? Rona, Pansy, Ginny, Harryho, Blaise, Lunu(Lenku), koho například? Mám každou postavu myšlenkově danou, ale třeba jedna kapitola o ní by nebyla na škodu :-) Mezitím zkusím napsat kapitolu ještě Dramione a poté po vašich komentářích bych se vrhla po vámi přané postavě :-) Já jsem osobně byla pro Rona a Pansy, chci mezi nimi udělat hezký vztah, ale Hermiona mi vzala celý prostor :-D
Mimoto, dnes jsem byla na nákupech a řeknu Vám, velké nákupy nejsou pro mě :-D Ale sehnala jsem si pár věcí, i když kdybych byla v Brně, sehnala bych toho víc. Ať žije pidiměsto Hodonín :-D Spíš se propadá do dějin :-D :-/
Napadlo mě ještě k povídkám, kdybych náhodou neměla můzu na ML, tak možná nějaké jednorázovky na Merlina, GG, Stargate, Bones bych stvořila, co čas dá a samozřjmě kamarádka můza :-)
Díky za přečtení těchto keců a ohledně té postavy by mě zajímal váš názor :-)
Užijte si Love song

5. kapitola - Real you

26. prosince 2011 v 22:22 Marriage law
Tak je tu poslední svátek a tudíž i kapitola :-) Doufám, že si ji užijete, je trochu drastičtější, ale to už k tomu patří, každopádně tahle kapitola nám dává trošku děje a trošku větší zápletku, která rozhodně v téhle kapitole neskončí :) Užijte si ji a komentujte, dokud můžete :-D A užívejte prázdnin, mimochodem, už pracuji na tom novém blogu o mé olíbené herečce, takže možná na Nový rok budete mít další překvapení :-)


4. kapitola - Keep holding on

26. prosince 2011 v 0:15 Marriage law

Á, mám nějakou darovací náladu, nebo spíš se ráda podělím o svou povídku. No, dobře, to zní sobecky, pochybuju, žeto má nějaké čtenáře, ale když to zveřejňuju, baví mě to pak víc a víc psát. Teď jsem u 7. kapitoly a můžu říct, že se mi ta kapitola líbí, strašně hezký moment mezi Hermionou a Ronem, líbí se mi to. Snad se bude líbit i Vám :-) No, vy si zatím užijte kapitolu 4. Tady se uděje krásný moment mezi Dracem a Hermionou, ty scény se vždy dobře píšou. No, tak si užijte kapitolu a dejte vědět, jak se líbí :-)


Christmas holiday ... no, working holiday

25. prosince 2011 v 22:25 Střípky mého života aneb co se děje?
Hola,
doufám, že si užíváte prázdnin. Nadpis článku hovoří o tom, že to nejsou vánoční ale pracovní. Ano, ano. Tvrdě pracuju na jednom fansite blogu a doufám, že bude brzo dokončen :-) Poté musím udělat vše do školy. Od ledna jdeme nanovo. Spíš tedy já :-)
Píšu, čtu, pracuju. Co vy? Jaký byl Ježíšek nebo Santa Claus, nebo cokoliv vyznáváte :-) Dárky, atmoška, povídejte :-)

3. kapitola - True colors

25. prosince 2011 v 19:50 Marriage law
Další kapitola jako dárek na svátky :-) Ta povídka mě baví, ale je to má první povídka na téma HP, tak uvidíme :-) snad to není úplná patlanina. Užijte si ji a napiště komentář :-)


2. kapitola - You a I

24. prosince 2011 v 12:33 Marriage law
Možná poznáte znovu název. Rovnou říkám, že názvy kapitol budou názvy písniček, některé poznáte, některé ne. Přeju Vám hezké Vánoce. Tohle je jeden z Vánočních dárků pro Vás. Užijte si to :-) Jinak už mám napsaných 6 kapitol dopředu, tak budu postupně zveřejňovat a dávat Vám na konec kapči upoutávku nakonec :-)


1. kapitola - We are young

22. prosince 2011 v 17:13 Marriage law
Zdravím, přináším vám 1. kapitolu povídky ML. Doufám, že se Vám bude líbit. Možná si budete myslet, že Draco je trochu OOC, ale musíte myslet na to, že byla válka, takže lidé se mění. Těším se na další vývoj té povídky :-) Kapitoly jsou kratší, ale možná je to tak lepší :-) Užijte si kapču :-) Mimochodem, poznáte z čeho je název té kapitoly? :-D


I'm back, sort of

22. prosince 2011 v 14:35 Střípky mého života aneb co se děje?
Yeeees, konečně jsem si vzpomněla na heslo, které jsem si myslela, že jsem zapomněla a že je nějaké těžké a přitom je strašně lehké :-D
Mám napsanou další kapitolu napsanou, chci ji zveřejnit, tak do večera snad už bude tu :-)
Tak jak jste si užili poslední den školy? :-)
Co přípravy na Vánoce?
Já se šíleně těším, až zase budu mít pistácie, to je taková Vánoční tradice, protože pistácie jsou šíleně drahé, tak je mám aspoň na Vánoce. Dneska si udělám cukroví, které zbožňuju, Pusinky, znáte je? :-)
Ehm, chtěla bych tu i udělat mé recenze na knížky, ale ještě uvidím :-)
Mějte se hezky, užívejte prázdniny :-)

Prolog - Every word you say

17. prosince 2011 v 22:33 Marriage law
Takže, má múza se dala do této podoby. Neboli zveřejňuji prolog k nové povídce na pár Draco a Hermiona :-) Snad se bude líbit. Udělala jsem i banner, pokud se tomu dá tak říkat :-D Na grafiku hold nejsem :-D Takže, užijte si to a napiště, jak se vám to prozatím líbí.
Věnováno Patty, která mi svým komentářem dopomohla k rozhodnutí a k tomu, abych psala

Děj: Je po bitvě, ale co když se Ministerstvo rozhodne udělat nový zákon? Manželský zákon, který každému kouzelníkovi 17-ti let zajistí partnera na celý život. Pěkně blbé, co? Ale co když novým párem se stane Hermiona a Draco? Příběh o postupné důvěře, přátelství, lásce a vyrovnávání se s událostmi a s životem...


Má múza se zjevila :-D

17. prosince 2011 v 19:58 Střípky mého života aneb co se děje?
Reaguju na předchozí článek :-D Má múza se zjevila v podobě Harryho Potter, miluju pár Draco Malfoy a Hermiona Grangerová, byli y skvělí spolu. Mají toho tolik společného. Proto budu psát o nich :-)
Snad podpoříte můj nápad a později si ji přečtete, jestli ji někdy dokončím :-D
Pro příklad:

Psací blok

17. prosince 2011 v 19:29 Střípky mého života aneb co se děje?
Zdravím, přátelé!
V nadpisu není chyba, ale je to správně. Mám blok a blog taky, ale tentokrát myslím blok :-D Hrozně moc chci psát, ale vůbec nemám múzu, vůbec nevím o čem. Chtěla bych psát něco romantického, ale svůj velký projekt, který píšu, má k romantice hodně daleko :-D Takže to nepřichází v úvahu, přemýšlím o napsání nové povídky ze seriálu One tree hill, přece jen je to o vztazích. Slyšeli jste mimochodem o tom seriálu? Je úžasný, doporučuju všem, ale jelikož má 8 řad, tak to bude docela zátěž na pc nebo ntb :-)Chci psááááááát!!!! :-D Bones? Harry Potter? Criminal Minds? Jaké téma? Sakra, sakra, sakra :-D Jestli do hodiny nezačnu psát, tak mě klepne :-D Toť mé vyznání a postěžování si. Děkuji předem za přečtení? Co vy? Jak prožíváte svůj poslední "nesváteční" víkend?

Every car you chase/ Just go with it

16. prosince 2011 v 22:06 Něco pro zvukový smysl aneb hudba
Páni, páni, páni!!!! Tohle se jim povedlo!!! Dvě mé oblíbené písničky spojily dohromady. Říkala jsem si při tom filmu, že jsou mi nějak povědomé a až teď jsem ji našla. Poslechněte, je to paráda!!
Every breath you take/ Chasing cars - určitě znáte:-)

Just go with it/ Zkus mě rozesmát

16. prosince 2011 v 21:57 Seriály/Filmy
Včera při pečení cukroví mi mamka pustila tenhle film a já se rozhodla udělat takové představení filmu a následnou recenzi.

Danny je plastický chirurg, který nikdy nebyl na vážné vztahy a když chtěl zaujmout, předstíral, že je ženatý a poté je "odkopl." Ale když potkal mladou učitelku ze školky Palmer, všechno se tím změnilo. Začal si myslet, že je to ta pravá a chtěl se usadit, jenomže začal střádat lži, aby jí více zaujmul a zatáhl do toho svou věrnou asistentku Kathryn, aby předstírala, že je jeho manželka, se kterou se rozvede. Do dalších lží zamotal i děti Kathryn. Nakonec Palmer usoudila, že "otec" Danny potřebuje strávit čas a na přání syna Michaela odletěli na výlet na Hawai. Tam se do lží začala zaplétat i Kathran, když tam potkala svou nenáviděnou spolužačku Devlin. Jak se nakonec vymotají z těch všech lží? Proběhne vyznání tch potlačovaných citů? V hlavních rolích se představil Adam Sandler jako Danny a Jennifer Aniston jako Kathryn, vedlejší roli Devlin si střihla Nicole Kidman.

Můj názor: Nemusím komedie a už jsem si myslela, že to je nějaká přiblblá komedie s Adamem Sandlerem, ale zmýlila jsem se. Bavila jsem se celou dobu. Roztomile romantické. Jenn a Adam stvořili opravdu povedené duo, mezi kterým to jiskřilo. A "šílená" Devlin v podobě Nicole Kidman byla úchvatná.Doporučuju tuhle svižnou komedii s prvky romantiky. I'm hopeless romantic:-D. Dávám *****/*****

Glee - We are young

15. prosince 2011 v 17:44 Něco pro zvukový smysl aneb hudba
Zpříjemňování si týdne pohodovou hudbou z Glee, to je moje :-) Omlouvám se za tu nečinnost, vyskytly se u mě problémy, které chci pořešit :) Jinak, jak jdou přípravy na Vánoce? Já dnes udělala Rafaelo, můj pejsek si zamiloval kokos :-D
Jinak, užijte si písničku z dílu 3x08

3. adventní víkend

11. prosince 2011 v 22:09 Střípky mého života aneb co se děje?
Ani jsem nevěděla, jak pojmenovat tenhle článek, je to spíš takové oznámení. Tenhle týden se ve škole hodně zapotím :-D Doslova, hádám :-D Občas je tam přetopeno :-D Takže, na články a veškeré úpravy spadnou na víkend, chystám si takové úpravy, ale uvidím, co z toho dodržím. Jedna pozitivní zpráva o týdnu. Budou mi sundávat horní rovnátka. Děkuji jim za společnost rok a půl, ale vážně mi nebudou chybět. A v lednu půjdou pryč dolní. Ještě ohledně školy, většinou dojedu ze školy až kolem šesté nebo sedmé, vyjimečně ve 4, ale to je výjimka, která nepotvrzuje pravidlo :-D
Ach, tenhle týden doopravdy začínají pauzy u všech amerických seriálů, které stahuji. Takže, na měsíc uděláme pápá :-D
Taky bych chtěla poděkovat holkám, které tohle budou číst a říct jim, že to, že to čtete a komentujete tenhle blog, pro znemaná víc, než si kdo myslí :-)
Užijte si všichni zbytek 3. adventu. Zapálili jste si svíčku? Už pečete cukroví? My máme napečíno asi tak 10 druhů a stále pokračujeme. Ale dnes se nedařilo. Jedna várka neupečená, rozbitý hrnek atd... :-D

Not alone in this - Castiel (SPN)

10. prosince 2011 v 23:19 Mimo mísu aneb co se nikam nevejde
Musím to sem dát. Vím, že sem cpu jen videa, ale ráda se dělím o zajímavé věci a popisuju své pocity k tomu. Castiel je můj anděl. 7. série je bez něho tak smutná a Cass byl tak milý :-) Misha aspoň bude v další mé závislosti jménem Ringer, ale nebude to Cass. Taky ho tam mohli nechat. Nezavazel mi tam :-D Taky bych chtěla mít takového anděla. Tak "hot" anděla jako je Cass ♥

Chris Medina - What are words

10. prosince 2011 v 22:47 Něco pro zvukový smysl aneb hudba
Tahle písnička mě dostává už od konce července. Chris projevuje lásku ke své životní lásce :-) Je neuvěřitelné, jak je láska silná. V téhle písničce to jde slyšet a cítit. Tolik emocí v hlase. To se nedá ani popsat.