Leden 2012

7. kapitola - Confessions

6. ledna 2012 v 17:10 Marriage law
Další kapitola, snad se Vám bude líbit. Mám docela blok v psaní a musím si promyslet děj, jak vlastně povídka půjde dál :-) Takže, kapitoly budou přibývat pomaleji :-) Omlouvám se, teď spíš koukám na kriminálky a moc to nesouvisí s HP :-D takže inspirace nepřipadá v úváhu :-D Užijte si kapitolu :-)


Lucky Wednesday

5. ledna 2012 v 19:16 Střípky mého života aneb co se děje?
Omlouvám se za nečinnost, ale právě jsem v opojení z té nejlepší zprávy na světě. Vrácím se na intr, to znamená snad zlepšení docházky ve škole. Začínám věřit, že rok 2012 bude lepší. Bohužel na intru je internet dost slabý, takže s blogem to vypaá bledě, ale budu se snažit, protože díky blogu je mi i líp a psaní si s Vámi je to nejlepší :-)
Taktéž jsem Vám chtěla oznámit, že jsem sepsala svůj životní příběh na jednu z těch stránek pro ženy a vyhrála jsem jakýsi parfém. O ten parfém mi nejde, spíš jsem byla překvapená, že můj příběh někoho zaujal a bude v neděli zveřejněn na doma.cz, pokud byste snad měli zájem, dám i odkaz sem.
Za další děkuji za ohlasy ohledně nového blogu o Katie, vynasnažím se o větší příval fotek, informací a tak podobně. Ráda bych postupně doplnila info o epizodách, vlastní info, ale na to je potřeba čas, protože jak se znám, tak to bude sálodlouhé :-D
A v neposlední řadě bych Vás ráda pozvala na stránky neziskové organizace, pro kterou jsem pracovala a pro kterou, díky tomu, že budu zase na intru, budu pracovat. Je to úžasná práce, když víte, že to někomu pomáhá. Je to obchůdek, kde se prodávají věci z chudých zemí. Jsou přírodní a hlavně jsou to výrobky těch lidí. Převážná většina získaných peněz se jim posílá na výstavbu škol, domovů atd. Tenhle projekt podporuje, pokud vím, i Emma Watson. Výrobky jsou za vyšší cenu, než obvykle, ale vzhledem k tomu, že jsou pro dorou věc, tak to nevadí. Mimochodem, pokud je někdo z Brna, bude mě moct navštívit na Pekařské a nebo se sám zasloužit na pomoci chudým lidem. Každý dobrovolník se počítá. Obchůdky jsou v Brně, Praze, snad i v Olomouci, ale to všechno je i na těch webovkách

Katie McGrath - new blog

2. ledna 2012 v 16:55 Střípky mého života aneb co se děje?
Rozhodla jsem se, že Katie McGrath si zaslouží svůj blog a proto jsem ho založila. Samozřejmě, má grafika je na bodu nula :-D ale jak Patty psala, hlavní je obsah :-) Vynasnažím se naplnit své i vaše očekávání a doufám, že na tu stránku budete chodit rádi. Tenhle blog budu plně využívat jako vždy, nebojte o povídky vás neochudím :-) Tak, doufám, že bude mít blog nějaké návštěvníky :-)

www.katie-mcgrath.blog.cz